Kontakt personer

AUTOMOTIVE DIVISION

Niels Pedersen

Sales Manager

Automotive

Mobil: 2140 9258

niels.pedersen@tiptop.dk

Pernille Lasson

Business Coordinator

Automotive

Tlf.: 7630 0526

pernille.lasson@tiptop.dk

Allan Matthiesen

Technical Adviser

Jylland

Tlf. 2126 8457

allan.matthiesen@tiptop.dk

 

 

 

INDUSTRIAL DIVISION:

Morten Jørgensen

Sales Manager 

Industrial

Tlf.: 7630 0528

morten.jorgensen@tiptop.dk

Bo Andersen

Product Manager
Material Processing
Surface Protection and
Technique
Mobil: 2125 2163

bo.andersen@tiptop.dk

Jens Christian Greisen

Product Manager

Belting

Mobil: 2910 7812

jens.greisen@tiptop.dk

Martin Larsen

Technical Adviser

Sjælland

Mobil: 4028 3031

martin.larsen@tiptop.dk

Gitte Bendixen

Sales

Industrial

Tlf. 7630 0527

gitte.bendixen@tiptop.dk

 

ADMINISTRATION:

Jesper Boe Jørgensen

CEO

Mobil: 2911 4363

jesper.boe@tiptop.dk

Bo Mikkelsen

Controller

Tlf.: 7630 0525

bo.mikkelsen@tiptop.dk

Hanne Carlsen

Accountant

Tlf.:7630 0523

hanne.carlsen@tiptop.dk

 

Maibritt Snor

Trainee Industrial

Tlf. 7630 0524

maibritt.snor@tiptop.dk

 

EKSPEDITION/LAGER:

Lars Larsen

Tlf.: 7630 0521

lars.larsen@tiptop.dk

Poul Kjældgaard

Tlf.: 7630 0520

poul.kjaeldgaard@tiptop.dk

Erik Christensen

Tlf. 7630 0522

erik.christensen@tiptop.dk

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI HAR DIN PERFEKTE LØSNING

VI SENDER HVER DAG HURTIG LEVERING

COPYRIGHT © 2017 REMA TIP TOP DANMARK A/S